A Vatera.hu termékei http://hasznalt-konyv.vatera.hu/ A vatera.hu aukciós portál termékei hu-hu Sun, 26 May 2013 04:13:23 +0200 Sun, 26 May 2013 04:13:23 +0200 Vatera.hu RSS Feed Generator v1.0 <![CDATA[Das Leben unferes Herrn Jesu Christi II.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 420 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/das_leben_unferes_herrn_jesu_christi_ii_1749476681.html Író(k): Meschler, Moritz
Kiadó(k): Herdersche Verlagshandlung
Kiadás éve(i): 1931
Kötés típusa: félvászon, kiadói papírborítóban
Állapot: jó állapotú antikvár könyv
Megjegyzés: A védőborító foltos és kopott!
ll. kötet.
Méretei: 0, 45 kg; 12, 5 x 17, 5 cm
Terjedelem: 534 oldal
AKCIÓ: 600 Ft helyett 420 Ft (180 Ft kedvezmény) [ 30% ]
Das Leben unferes Herrn Jesu Christi II.
Jelenlegi ára: 420 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 04:22 ]]>
Sun, 26 May 2013 04:22:42 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/das_leben_unferes_herrn_jesu_christi_ii_1749476681.html
<![CDATA[Hét évszázad magyar versei III.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 540 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/het_evszazad_magyar_versei_iii_1749476993.html Író(k): Számos nevezetes költő
Kiadó(k): Magyar Helikon
Kiadás éve(i): 1979
Kötés típusa: egészvászon, kiadói borítóban
Állapot: jó állapotú antikvár könyv
Kiadás: 5. bővített kiadás
Méretei: 0, 50 kg; 12, 0 x 18, 5 cm
Terjedelem: 1062 oldal
AKCIÓ: 600 Ft helyett 540 Ft (60 Ft kedvezmény) [ 10% ]
Hét évszázad magyar versei III.
Jelenlegi ára: 540 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 04:22 ]]>
Sun, 26 May 2013 04:22:53 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/het_evszazad_magyar_versei_iii_1749476993.html
<![CDATA[LÁZÁR Béla: Uj csapáson - DEDIKÁLT]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 4 900 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/lazar_bela_uj_csapason_dedikalt_1749477821.html Bp. 1909, Pallas. 223 l. Kiadói kartonkötésben, jó állapotban.
228 g
PARTNERÜNK:  http: //bolt. vatera. hu/? page=Store. ViewStore&StoreID=1015230
D/2
A postaköltség a Magyar Posta aktuális díjszabása szerint.
Személyes átvétel Budapesten (a 12. kerületben) és Szegeden is.
6. 000 FT FÖLÖTTI VÁSÁRLÁS ESETÉN A POSTAKÖLTSÉGET ÁTVÁLLALOM!!!
Vásárlás előtt kérem figyelmesen olvassa el a "Szállítási és garanciális feltételeket" és az i+ oldalamat!

LÁZÁR Béla: Uj csapáson - DEDIKÁLT
Jelenlegi ára: 4 900 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 04:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 04:23:30 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/lazar_bela_uj_csapason_dedikalt_1749477821.html
<![CDATA[Hegedűs Géza : Az írástudó II. kötet]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 540 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/hegedus_geza_az_irastudo_ii_kotet_1749480365.html Író(k): Hegedűs Géza
Kiadó(k): Szépirodalmi Könyvkiadó
Kiadás éve(i): 1969
Kötés típusa: egészvászon kiadói borítóban
Állapot: jó állapotú antikvár könyv
Kiadott példány: 9500.
Méretei: 0, 40 kg; 12, 5 x 18, 5 cm
Terjedelem: 428 oldal
AKCIÓ: 600 Ft helyett 540 Ft (60 Ft kedvezmény) [ 10% ]
Hegedűs Géza : Az írástudó II. kötet
Jelenlegi ára: 540 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 04:55 ]]>
Sun, 26 May 2013 04:55:15 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/hegedus_geza_az_irastudo_ii_kotet_1749480365.html
<![CDATA[JOHANNITA MÁLTAI LOVAGOK KÖNYVE]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 3 490 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/johannita_maltai_lovagok_konyve_1755107291.html JOHANNITA MÁLTAI LOVAGOK KÖNYVE
Jelenlegi ára: 3 490 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:03 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:03:09 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/johannita_maltai_lovagok_konyve_1755107291.html
<![CDATA[ERDÉLYI HUNYADI EGYHÁZMEGYE JEGYZŐKÖNYVE, 1917]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 490 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/erdelyi_hunyadi_egyhazmegye_jegyzokonyve_1917_1755392402.html
ERDÉLYI HUNYADI EGYHÁZMEGYE JEGYZŐKÖNYVE, 1917
Jelenlegi ára: 2 490 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:03 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:03:23 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/erdelyi_hunyadi_egyhazmegye_jegyzokonyve_1917_1755392402.html
<![CDATA[Fehér Tibor: Nyugtalan vér]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 800 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/feher_tibor_nyugtalan_ver_1749481448.html Állapot kiegészítés: a borító korának megfelelően viseltes. A keresztrejtvény félig megfejtve.
Vásárlás előtt kérem tekintse meg személyes oldalamat(nevem mellett az i+ ikon), ahol a szállítási és fizetési feltételekről olvashat bővebben.
[B 3/1]
Fehér Tibor: Nyugtalan vér
Jelenlegi ára: 800 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:13 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:13:20 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/feher_tibor_nyugtalan_ver_1749481448.html
<![CDATA[Farkas Pál: Egy önkéntes naplója]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 800 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/farkas_pal_egy_onkentes_naploja_1749481544.html Állapot kiegészítés: a borító korának megfelelően viseltes. A keresztrejtvény félig megfejtve.
Vásárlás előtt kérem tekintse meg személyes oldalamat(nevem mellett az i+ ikon), ahol a szállítási és fizetési feltételekről olvashat bővebben.
[B 3/1]
Farkas Pál: Egy önkéntes naplója
Jelenlegi ára: 800 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:13 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:13:23 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/farkas_pal_egy_onkentes_naploja_1749481544.html
<![CDATA[1851es ismeretlen Kölni könyv hagyatékból]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/1851es_ismeretlen_kolni_konyv_hagyatekbol_1753851428.html GARANCIA, VISSZAVÁSÁRLÁS, SZEMÉLYES-ÁTVÉTEL NINCS!!
1851es ismeretlen Kölni könyv hagyatékból
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:43 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:43:30 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/1851es_ismeretlen_kolni_konyv_hagyatekbol_1753851428.html
<![CDATA[Rider Haggard: Jess]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 050 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/rider_haggard_jess_1754280335.html Kiadás dátuma:
Oldalszám: 250
Állapot: foltos
Kötés: kemény kötés
ISBN: jess250
Sorozat:
Részletes leírás: beírás van a könyvben;
Rider Haggard: Jess
Jelenlegi ára: 1 050 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:48 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:48:18 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/rider_haggard_jess_1754280335.html
<![CDATA[: Almanach MCMXXI-re]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 050 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/almanach_mcmxxi_re_1754280368.html Kiadás dátuma: 1921
Oldalszám: 72
Állapot: elpiszkolódott
Kötés: kemény kötés
ISBN: 192172
Sorozat:
Részletes leírás: ;
: Almanach MCMXXI-re
Jelenlegi ára: 1 050 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:48 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:48:21 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/almanach_mcmxxi_re_1754280368.html
<![CDATA[Kisfaludy Sándor: Himfy- Csobánc- Tátika]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 260 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/kisfaludy_sandor_himfy_csobanc_tatika_1754280410.html Kiadás dátuma:
Oldalszám: 223
Állapot: korának megfelelő
Kötés: kemény kötés
ISBN: kisfaludy223
Sorozat:
Részletes leírás: ;
Kisfaludy Sándor: Himfy- Csobánc- Tátika
Jelenlegi ára: 1 260 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:48 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:48:23 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/kisfaludy_sandor_himfy_csobanc_tatika_1754280410.html
<![CDATA[Jörgensen- Dr. Köpf: Zarándokút Szent Ferenc I]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 3 150 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/jorgensen_dr_kopf_zarandokut_szent_ferenc_i_1754280437.html Kiadás dátuma: 1938
Oldalszám: 224
Állapot: elpiszkolódott
Kötés: papír/puha
ISBN: jörgensen224
Sorozat:
Részletes leírás: ;
Jörgensen- Dr. Köpf: Zarándokút Szent Ferenc I
Jelenlegi ára: 3 150 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:48 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:48:25 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/jorgensen_dr_kopf_zarandokut_szent_ferenc_i_1754280437.html
<![CDATA[J. Spillmann S.J.: A gyónási titok áldozata]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 840 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/j_spillmann_s_j_a_gyonasi_titok_aldozata_1754280425.html Kiadás dátuma: 1935
Oldalszám: 203
Állapot: viseltes, javított
Kötés: papír/puha
ISBN: spillmann203
Sorozat:
Részletes leírás: ;
J. Spillmann S.J.: A gyónási titok áldozata
Jelenlegi ára: 840 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:48 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:48:25 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/j_spillmann_s_j_a_gyonasi_titok_aldozata_1754280425.html
<![CDATA[: A Földgömb]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 050 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/a_foldgomb_1754280470.html Kiadás dátuma: 1934
Oldalszám: 80
Állapot: elpiszkolódott
Kötés: papír/puha
ISBN: 193480
Sorozat:
Részletes leírás: ;
: A Földgömb
Jelenlegi ára: 1 050 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:48 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:48:27 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/a_foldgomb_1754280470.html
<![CDATA[: Kossuth Lajos válogatott munkái]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 630 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/kossuth_lajos_valogatott_munkai_1754280467.html Kiadás dátuma:
Oldalszám: 419
Állapot: elpiszkolódott
Kötés: kemény kötés
ISBN: kossuth419
Sorozat:
Részletes leírás: újrakötött;
: Kossuth Lajos válogatott munkái
Jelenlegi ára: 630 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:48 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:48:27 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/kossuth_lajos_valogatott_munkai_1754280467.html
<![CDATA[Hermann Löns: Az ordas]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 945 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/hermann_lons_az_ordas_1754280518.html Kiadás dátuma:
Oldalszám: 278
Állapot: elpiszkolódott
Kötés: kemény kötés
ISBN: ordas278
Sorozat:
Részletes leírás: beírás van a könyvben;
Hermann Löns: Az ordas
Jelenlegi ára: 945 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 05:48 ]]>
Sun, 26 May 2013 05:48:30 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/hermann_lons_az_ordas_1754280518.html
<![CDATA[PESTY FRIGYES HELYSÉGNÉVTÁR: KÜLSŐ- SZOLNOK MEGYE]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 200 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/pesty_frigyes_helysegnevtar_kulso_szolnok_megye_1755399098.html PESTY FRIGYES HELYSÉGNÉVTÁR: KÜLSŐ- SZOLNOK MEGYE
Jelenlegi ára: 2 200 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 07:03 ]]>
Sun, 26 May 2013 07:03:20 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/pesty_frigyes_helysegnevtar_kulso_szolnok_megye_1755399098.html
<![CDATA[Duna album----------1880 körül]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 80 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/duna_album_1880_korul_1749490310.html Boritó állapota és anyaga---  vászon diszkötés 
Könyvtest állapota-----------    tökéletes
Lapok állapota----------------    korának megfelelő tiszta-száraz
Illusztráció---------------------    sok kép
Könyv össz állapota---------    korának megfelelő NAGYON JÓ
Postaköltség------------------  1115  forint
Hiányosság-------------------    nincs-minden lapja meg van
Egyéb észrevétel-------------   haránt alakú, 4 nyelven iródott 
MINT A KÉPEN. Postaköltség kiszámitása a Magyar Posta mindenkori dijszabása szerint a súly alapján történik.  Kérem tekintse meg többi termékeimet. Megnyert tételek átvétele postai úton. Magyarországi bankszámlára-RAIFFEISEN BANK- való előzetes átutalás esetén ajánlott küldeményként -több tétel vásárlása estén postakoltséget takarit meg/. Amennyiben az utánvéttel való postai kézbesitést választja, úgy postaköltséget számitok fel a magyar posta árjegyzéke szerint. Sok sikert mindkettőnknek. Sikeres leütés estén kérem értesitsen szándékáról. Kérem nézzen szét ricsi123, dutyika és kakacirgumi felhasználók boltjában is, a 3 bolt termése összevonható
Duna album----------1880 körül
Jelenlegi ára: 80 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 07:09 ]]>
Sun, 26 May 2013 07:09:09 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/duna_album_1880_korul_1749490310.html
<![CDATA[Magyar királyok arcképcsarnoka-----1830 körül]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 200 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/magyar_kiralyok_arckepcsarnoka_1830_korul_1749490316.html Lapok állapota----------------    korának megfelelő tiszta-száraz
Postaköltség------------------  650  forint
53 darab metszetkép 20 X 12 cm méretű papiron, 1830 körül készülhetett, Attilával kezd és V. Ferdinánddal végződik.... JÓ ÁLLAPOTBAN., minden lap számozott, hiányzik a 20-as számú, a 19-es II. András képét ábrázolja, a 21-es pedig V. István.
MINT A KÉPEN. Postaköltség kiszámitása a Magyar Posta mindenkori dijszabása szerint a súly alapján történik.  Kérem tekintse meg többi termékeimet. Megnyert tételek átvétele postai úton. Magyarországi bankszámlára-RAIFFEISEN BANK- való előzetes átutalás esetén ajánlott küldeményként -több tétel vásárlása estén postakoltséget takarit meg/. Amennyiben az utánvéttel való postai kézbesitést választja, úgy postaköltséget számitok fel a magyar posta árjegyzéke szerint. Sok sikert mindkettőnknek. Sikeres leütés estén kérem értesitsen szándékáról. Kérem nézzen szét ricsi123, dutyika és kakacirgumi felhasználók boltjában is, a 3 bolt termése összevonható
Magyar királyok arcképcsarnoka-----1830 körül
Jelenlegi ára: 200 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 07:09 ]]>
Sun, 26 May 2013 07:09:12 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/magyar_kiralyok_arckepcsarnoka_1830_korul_1749490316.html
<![CDATA[Nagy László emlékkönyv Nógrády László Dr.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 700 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/nagy_laszlo_emlekkonyv_nogrady_laszlo_dr_1749497534.html NÉZZEN KÖRÜL KÍNÁLATOMBAN ÉS SPÓROLJON POSTAKÖLTSÉGET!!!
SZÁMLÁVAL POSTÁZOK!
Személyes átvétel kizárólag Esztergomban.
GONDOSAN CSOMAGOLOK!!!
A vásárló azt az árut kapja, amit meghirdettem, erre garanciát vállalok. Másolatot, hamisítványt nem árulok!!
Ha a termék ára nagyon alacsony, a vevő felelősségére és kérésére sima levélként is el tudom küldeni.    
Kérem, csak akkor licitáljon, ha 2 héten belül kifizeti a megnyert tételt, ellenkező esetben FÜGGETLENÜL A LEÜTÖTT TÉTEL ÉRTÉKÉTŐL automatikusan negatív értékelést adok.

Nagy László emlékkönyv    Nógrády László Dr.
Jelenlegi ára: 700 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 07:57 ]]>
Sun, 26 May 2013 07:57:51 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/nagy_laszlo_emlekkonyv_nogrady_laszlo_dr_1749497534.html
<![CDATA[Ranschburg Gusztáv könyvkatalógus]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 6 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/ranschburg_gusztav_konyvkatalogus_1749501290.html 1927-1944 közötti szórványszámai igényesen bekötve.
Ranschburg Gusztáv könyvkatalógus
Jelenlegi ára: 6 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:13 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:13:00 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/ranschburg_gusztav_konyvkatalogus_1749501290.html
<![CDATA[Régi orvosi könyv Radnai Elektokardiographia I EKG]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/regi_orvosi_konyv_radnai_elektokardiographia_i_ekg_1749502286.html A könyv címe:
Gyakorlati elektrokardiographia I.
Alcím:
Az elektrokardiographia tankönyve
A könyvhöz kapcsolódó név/nevek:
Dr. Radnai Pál  (Szerző)
Kiadó:
Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat
A kiadás helye:
Budapest
A kiadás éve:
1945
Kötéstípus:
Fűzött keménykötés
Oldalszám:
211
Nyelv:
Magyar
Megjegyzés:
Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Nyomatta a Hungária Nyomda Rt., Budapesten.
Foltos, lapok kijárnak, ezért jelképes áron

Régi orvosi könyv Radnai Elektokardiographia I EKG
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:22 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:22:51 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/regi_orvosi_konyv_radnai_elektokardiographia_i_ekg_1749502286.html
<![CDATA[Cholnoky - A Föld titkai IV. - Az Egyenlítőtől ...]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 800 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/cholnoky_a_fold_titkai_iv_az_egyenlitotol_1749502544.html Szerző: Cholnoky Jenő
Cím:  A Föld titkai IV. - Az Egyenlítőtől a sarkvidékig
Kiadó: Singer és Wolfner
Kiadási év: 1931
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B43 736
 
Cholnoky - A Föld titkai IV. - Az Egyenlítőtől ...
Jelenlegi ára: 2 800 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:09 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/cholnoky_a_fold_titkai_iv_az_egyenlitotol_1749502544.html
<![CDATA[Révay József - A költő és a császár -Régi! b96]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 600 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/revay_jozsef_a_kolto_es_a_csaszar_regi_b96_1749502598.html Szerző: Révay József
Cím: A költő és a császár (Horatius és Augustus)
Oldalszám:  535
Kiadó: Pantheon
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B96 527
 
 
 
Révay József - A költő és a császár -Régi! b96
Jelenlegi ára: 600 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:11 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/revay_jozsef_a_kolto_es_a_csaszar_regi_b96_1749502598.html
<![CDATA[Cholnoky - A Föld titkai I. - A napsugár diadala]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 800 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/cholnoky_a_fold_titkai_i_a_napsugar_diadala_1749502616.html Szerző: Cholnoky Jenő Dr.
Cím:  A Föld titkai I. - A napsugár diadala
Kiadó: Singer és Wolfner
Kiadási év: 1930
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B43 696
 
Cholnoky - A Föld titkai I. - A napsugár diadala
Jelenlegi ára: 2 800 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:13 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/cholnoky_a_fold_titkai_i_a_napsugar_diadala_1749502616.html
<![CDATA[Móra Ferenc - Ének a búzamezőkről I-II. - b43]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 200 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/mora_ferenc_enek_a_buzamezokrol_i_ii_b43_1749502643.html Szerző: Móra Ferenc
Cím:  Ének a búzamezőkről I-II.
Kiadó: Lantos Rt.
Kiadási év: 1927
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B43 499
 
Móra Ferenc - Ének a búzamezőkről I-II. - b43
Jelenlegi ára: 1 200 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:16 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/mora_ferenc_enek_a_buzamezokrol_i_ii_b43_1749502643.html
<![CDATA[Bruno Brehm - Így kezdődött - 1938 -b96]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 750 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/bruno_brehm_igy_kezdodott_1938_b96_1749502664.html Szerző: Bruno Brehm
Cím: Így kezdődött - Apis és este
Oldalszám:  383
Kiadó: Grill Károly Könyvkiadóvállalata
Kiadási év: 1938
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B96 521
 
 
 
Bruno Brehm - Így kezdődött - 1938 -b96
Jelenlegi ára: 750 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:17 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/bruno_brehm_igy_kezdodott_1938_b96_1749502664.html
<![CDATA[Seress László - Napoleon - 1912-es kiadás - b43]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 3 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/seress_laszlo_napoleon_1912_es_kiadas_b43_1749502703.html Szerző: Seress László
Cím: Napoleon
Kiadó: Karriérek Kiadóhivatala
Kiadási év: 1912
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B43 1019
 
Seress László - Napoleon - 1912-es kiadás - b43
Jelenlegi ára: 3 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:20 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/seress_laszlo_napoleon_1912_es_kiadas_b43_1749502703.html
<![CDATA[Bonaparte Napoleon Lajos titkos emlékiratai 5 -B43]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 4 900 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/bonaparte_napoleon_lajos_titkos_emlekiratai_5_b43_1749502739.html Szerző: Bonaparte Napoleon Lajos
Cím: Bonaparte Napoleon Lajos titkos emlékiratai - Ötödik kötet
Kiadó: Telegdi K. Lajos
Kiadási év: 1862
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B43 428
 
Bonaparte Napoleon Lajos titkos emlékiratai 5 -B43
Jelenlegi ára: 4 900 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:24 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/bonaparte_napoleon_lajos_titkos_emlekiratai_5_b43_1749502739.html
<![CDATA[Cholnoky - A Föld titkai VI A Föld megismerésének]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 800 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/cholnoky_a_fold_titkai_vi_a_fold_megismeresenek_1749502745.html Szerző: Cholnoky Jenő Dr.
Cím: A Föld titkai VI. -  A Föld megismerésének története
Kiadó: Singer és Wolfner
Kiadási év: 1932
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B43 772
 
Cholnoky - A Föld titkai VI A Föld megismerésének
Jelenlegi ára: 2 800 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:24 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/cholnoky_a_fold_titkai_vi_a_fold_megismeresenek_1749502745.html
<![CDATA[Híres könyvek IV - Edmondo de Amicis - Szív - b96]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/hires_konyvek_iv_edmondo_de_amicis_sziv_b96_1749502766.html Szerző: Edmondo de Amicis
Fordító: Balla Ignác
Cím: Szív
Sorozat: Híres könyvek - IV.
Oldalszám:  368
Kiadó: Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B96 396
 
 
 
Híres könyvek IV - Edmondo de Amicis - Szív - b96
Jelenlegi ára: 2 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:26 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/hires_konyvek_iv_edmondo_de_amicis_sziv_b96_1749502766.html
<![CDATA[Bruno Brehm - Ez lett a vége -1938 -b96]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 900 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/bruno_brehm_ez_lett_a_vege_1938_b96_1749502784.html Szerző: Bruno Brehm
Cím: Ez lett a vége
Oldalszám:  406
Kiadó: Grill Károly Könyvkiadóvállalata
Kiadási év: 1938
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B96 554
 
 
 
Bruno Brehm - Ez lett a vége -1938 -b96
Jelenlegi ára: 900 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:28 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/bruno_brehm_ez_lett_a_vege_1938_b96_1749502784.html
<![CDATA[Bruno Brehm - A kétfejű sas lehull -1938 - b96]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 800 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/bruno_brehm_a_ketfeju_sas_lehull_1938_b96_1749502787.html Szerző: Bruno Brehm
Cím: A kétfejű sas lehull
Oldalszám:  411
Kiadó: Grill Károly Könyvkiadóvállalata
Kiadási év: 1938
Postázom is, de személyesen is átvehető Szegeden.
Postaköltség súly alapján a mindenkori postai díjszabás szerint.
Több áru megvásárlása esetén egy postaköltséggel egy csomagban küldöm.
A licitált áruk összevárhatóak.
 
B96 554
 
 
 
Bruno Brehm - A kétfejű sas lehull -1938 - b96
Jelenlegi ára: 800 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:23 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:23:28 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/bruno_brehm_a_ketfeju_sas_lehull_1938_b96_1749502787.html
<![CDATA[KÖZTÁRSASÁG TÉR.1956 könyv]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 300 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/koztarsasag_ter_1956_konyv_1749503435.html Hallos és lajtai kiadás.
KÖZTÁRSASÁG TÉR.1956  könyv
Jelenlegi ára: 300 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:24 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:24:25 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/koztarsasag_ter_1956_konyv_1749503435.html
<![CDATA[Külmisszió 1905. december (VIII. évf. 4. ...]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/kulmisszio_1905_december_viii_evf_4_1749507557.html Alcím: Evangélikus hittéritési folyóirat
Író(k): Scholtz Ödön (fel. szerk. )
Kiadás éve(i): 1905
Kötés típusa: tűzött
Állapot: Jó
Méretei: 0, 10 kg; 17, 0 x 26, 0 cm
Terjedelem: 86 oldal

Külmisszió 1905. december (VIII. évf. 4. ...
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:46:42 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/kulmisszio_1905_december_viii_evf_4_1749507557.html
<![CDATA[Külmisszió 1902. szeptember (VII. évf. 1., ...]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/kulmisszio_1902_szeptember_vii_evf_1_1749507590.html Író(k): Scholtz Ödön (fel. szerk. )
Kiadás éve(i): 1902
Kötés típusa: ragasztott papír
Állapot: Jó
Méretei: 0, 10 kg; 17, 0 x 26, 0 cm
Terjedelem: 48 oldal

Külmisszió 1902. szeptember (VII. évf. 1., ...
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 08:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 08:46:43 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/kulmisszio_1902_szeptember_vii_evf_1_1749507590.html
<![CDATA[A KODRU MÓMA MEZOZÓOS TERÜLETE, 1898]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 195 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/a_kodru_moma_mezozoos_terulete_1898_1749518186.html 28 g ajánlott levélként 380 Ft-          /-/
A KODRU MÓMA MEZOZÓOS TERÜLETE,  1898
Jelenlegi ára: 1 195 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:15 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:15:38 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/a_kodru_moma_mezozoos_terulete_1898_1749518186.html
<![CDATA[Modern művészet - Fieber Henrik 1914.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 392 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/modern_muveszet_fieber_henrik_1914_1749518366.html A képeken látható könyv eladó!
Fieber Henrik: Modern művészet
Bibliotheca Vitae - Az élet könyvei-sorozat
Budapest, 1914.
330 oldal.
Többször használt állapotban, vászonkötésben. A borító megviselt, foltos, a belső címoldal alja kicsit elszakadt. A kötés több helyen enyhén meglazult. Az előzéklapon tulajdonosi bejegyzés.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Modern művészet - Fieber Henrik 1914.
Jelenlegi ára: 392 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:15 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:15:51 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/modern_muveszet_fieber_henrik_1914_1749518366.html
<![CDATA[Börtönvirágok - Hock János 1935.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 392 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/bortonviragok_hock_janos_1935_1749518411.html A képeken látható könyv eladó!
Hock János: Börtönvirágok
Budapest, 1935.
189 oldal.
Többször használt állapotban, puha papírkötésben. A kötés meglazult, a könyvben néhány helyen ceruzás megjegyzések vannak.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Börtönvirágok - Hock János 1935.
Jelenlegi ára: 392 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:15 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:15:56 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/bortonviragok_hock_janos_1935_1749518411.html
<![CDATA[A nagy-károlyi gr. Károlyi család oklevéltára 1885]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 6 392 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/a_nagy_karolyi_gr_karolyi_csalad_okleveltara_1885_1749518438.html A képeken látható könyv eladó!
A nagy-károlyi gróf Károlyi család oklevéltára III. kötet
Oklevelek és levelezések 1491-1600.
A család megbízásából kiadja gróf Károlyi Tibor
Budapest, 1885.
633 oldal.
Jó állapotban, puha papírkötésben. Az ívek a lapok tetején nincsenek szétvágva. A gerinc alja enyhén sérült.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
A nagy-károlyi gr. Károlyi család oklevéltára 1885
Jelenlegi ára: 6 392 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:15 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:15:58 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/a_nagy_karolyi_gr_karolyi_csalad_okleveltara_1885_1749518438.html
<![CDATA[Mesék, történetek és költemények prózában - Wilde]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 392 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/mesek_tortenetek_es_koltemenyek_prozaban_wilde_1749518489.html A képeken látható könyv eladó!
Oscar Wilde: Mesék, történetek és költemények prózában
Jó állapotban, vászonkötésben. A könyv gerincének ragasztása sérült.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Mesék, történetek és költemények prózában - Wilde
Jelenlegi ára: 392 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:16 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:16:02 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/mesek_tortenetek_es_koltemenyek_prozaban_wilde_1749518489.html
<![CDATA[Színházi esték - Ambrus Zoltán 1914.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 392 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/szinhazi_estek_ambrus_zoltan_1914_1749518501.html A képeken látható könyv eladó!
Ambrus Zoltán: Színházi esték
Bibliotheca Vitae - Az élet könyvei-sorozat
Budapest, 1914.
402 oldal.
Jó állapotban, vászonkötésben. A borító gyűrött, belül enyhén sérült. A hátsó előzéklapnál a kötés is kissé sérült.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Színházi esték - Ambrus Zoltán 1914.
Jelenlegi ára: 392 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:16 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:16:05 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/szinhazi_estek_ambrus_zoltan_1914_1749518501.html
<![CDATA[Differenciál- és integrálszámítás I-II.- Beke 1910]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 7 292 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/differencial_es_integralszamitas_i_ii_beke_1910_1749518522.html A képeken látható könyv eladó!
Beke Manó: Differenciál- és integrálszámítás I-II.
Budapest, 1910 és 1916.
539+456 oldal.
Jó állapotban, keménykötésben. Mindkét kötet javított és újrakötött. A gerincek kissé sérültek. Az első kötet legutolsó lapját (tartalom utolsó oldala) elengedte a kötés, a hátsó előzéklapon pedig ceruzás és tintás számok vannak. Mindkét kötetben az első előzéklapon apró tulajdonosi bejegyzés van.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Differenciál- és integrálszámítás I-II.- Beke 1910
Jelenlegi ára: 7 292 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:16 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:16:08 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/differencial_es_integralszamitas_i_ii_beke_1910_1749518522.html
<![CDATA[Nevelés és oktatástan - Dr.Kiss-Öreg 1876.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 7 920 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/neveles_es_oktatastan_dr_kiss_oreg_1876_1749518555.html A képeken látható könyv eladó!
Dr. Kiss Áron - Öreg János: Nevelés és oktatástan
Budapest, 1876.
112 oldal.
Jó állapotban, keménykötésben. Az előzéklapon kézírás, a belső címoldalon tulajdonosi pecsét. A könyvben néhány helyen aláhúzások vannak.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Nevelés és oktatástan - Dr.Kiss-Öreg 1876.
Jelenlegi ára: 7 920 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:16 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:16:11 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/neveles_es_oktatastan_dr_kiss_oreg_1876_1749518555.html
<![CDATA[Régi játékkártyák - Kolb Jenő]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 392 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/regi_jatekkartyak_kolb_jeno_1749518723.html A képeken látható könyv eladó!
Kolb Jenő: Régi játékkártyák
Magyar és külföldi kártyafestés XV. - XIX. század
Jó állapotban, vászonkötésben. Reprint kiadás.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Régi játékkártyák - Kolb Jenő
Jelenlegi ára: 392 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:16 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:16:23 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/regi_jatekkartyak_kolb_jeno_1749518723.html
<![CDATA[Felsőbb mennyiségtan I-II. - Petzval Ottó 1867.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 10 900 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/felsobb_mennyisegtan_i_ii_petzval_otto_1867_1749518717.html A képeken látható könyv eladó!
Petzval Ottó: Felsőbb mennyiségtan I-II.
I. kötet: Külzeléki hánylat, alkalmazásával együtt. Pest, 1867.
II. kötet: Egészleti hánylat, alkalmazásával együtt. Pest, 1868.
Jó állapotban, keménykötésben. A két kötet kötése különböző, mindkettő kissé megviselt, megkopott. A könyvekben könyvtári zseb és pecsétek, jelölések vannak. Ezenkívül azonban tiszta, nagyon szép példányok.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Felsőbb mennyiségtan I-II. - Petzval Ottó 1867.
Jelenlegi ára: 10 900 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:16 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:16:23 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/felsobb_mennyisegtan_i_ii_petzval_otto_1867_1749518717.html
<![CDATA[A föld és népei Európa 1881]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 7 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/a_fold_es_nepei_europa_1881_1749525797.html Európa
Földrajzi és népismei leírása
656 oldal
Kötése a gerincénél alul  6 cm-en elvált, felül 2 cm-en, hiánytalan példány.
A föld és népei  Európa 1881
Jelenlegi ára: 7 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:21 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:21:55 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/a_fold_es_nepei_europa_1881_1749525797.html
<![CDATA[Magyar régiségek és furcsaságok 1924]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 5 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/magyar_regisegek_es_furcsasagok_1924_1749525965.html Magyar régiségek és furcsaságok
A hat kötetes sorozat négy kötete.
I. kötet:   papírkötés, 249 oldal, hiánytalan, kissé foltos
II. kötet: papírkötés, 204 oldal, hiánytalan, jó állapotú
III. -IV. kötet egyben: keménykötés, 254 oldal, 204 oldal, hiánytalan nagyon jó állapotú 
Magyar régiségek és furcsaságok  1924
Jelenlegi ára: 5 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:22 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:22:03 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/magyar_regisegek_es_furcsasagok_1924_1749525965.html
<![CDATA[Magyarország és Erdély I.-III. Újszerű!!!]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 15 990 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/magyarorszag_es_erdely_i_iii_ujszeru_1749530240.html NÉZD MEG A KÉPGALÉRIÁT A TERMÉK ALJÁN, HÁTHA TALÁLSZ VALAMIT MAGADNAK!
Általános tudnivalók:
Bizonyos esetben kérésre előbbre hozom az aukció végét.
Postai feladás esetén a gondos csomagolás ellenére a posta hibájából bekövetkező károkért felelősséget nem vállalok. Kérlek, ennek tudatában licitálj!
A csomag, illetve az ajánlott levél díja a mindenkori postai díjszabás szerint, ill vaterafutár igénybevétele esetén szintén a díjszabásnak megfelelően: http: //www. vatera. hu/vaterafutar/#gtr
Az áruim minőségéért felelősséget vállalok és teljes GARANCIÁT! Vagyis ha nem azt kaptad amire számítottál, indokold meg , kérlek és a visszaérkezést követően máris visszautalom az árát! Természetesen ugyanabban a minőségben tudom átvenni, visszavenni a terméket, ahogy én azt átadtam, postára adtam, vagy futárcégnek átadtam. A visszaküldésből eredő szállítási költség természetesen a visszaküldőt teheli!
Bármilyen probléma merül fel az áruval kapcsolatban, kérlek először velem vedd fel a kapcsolatot, hogy orvosolhassam!
Utánvét kizárva!
Az aktuális vételár + a postai feladás díja, v. futárszolgálat díja számlámra érkezése után legkésőbb
5 munkanapon belül küldöm a terméket. A személyes átvételre rossz esetben 2-3 hetet várni kell, így fontos, hogy leütést követően mihamarább egyeztessük a részleteket!  
Sikeres licitet követően 3 napon belül jelentkezést várok!
További jó böngészést és szép napot kívánok!
Magyarország és Erdély I.-III.  Újszerű!!!
Jelenlegi ára: 15 990 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:29 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:29:28 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/magyarorszag_es_erdely_i_iii_ujszeru_1749530240.html
<![CDATA[Schulz -Klinda LEÁNYISKOLAI SZÁMOLÓKÖNYV 1906]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 550 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/schulz_klinda_leanyiskolai_szamolokonyv_1906_1749533009.html 132 G AJÁNLOTT LEVÉLKÉNT 465 Ft.
Schulz -Klinda LEÁNYISKOLAI SZÁMOLÓKÖNYV 1906
Jelenlegi ára: 550 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:46:16 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/schulz_klinda_leanyiskolai_szamolokonyv_1906_1749533009.html
<![CDATA[Kovács Izsó HEMOPATIA, vérgyógyítás eredményei1910]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/kovacs_izso_hemopatia_vergyogyitas_eredmenyei1910_1749533069.html 300 g ajánlottan 530 Ft. (jog)
Kovács Izsó HEMOPATIA, vérgyógyítás eredményei1910
Jelenlegi ára: 2 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:46:19 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/kovacs_izso_hemopatia_vergyogyitas_eredmenyei1910_1749533069.html
<![CDATA[Cholnoky L: RÉGI ISMERŐS, BORSSZEM JANKÓ BÉLYEGZŐS]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 600 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/cholnoky_l_regi_ismeros_borsszem_janko_belyegzos_1749533093.html 146 g ajánlott  levélként 420 Ft.             /sz/
Cholnoky L: RÉGI ISMERŐS, BORSSZEM JANKÓ BÉLYEGZŐS
Jelenlegi ára: 1 600 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:46:21 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/cholnoky_l_regi_ismeros_borsszem_janko_belyegzos_1749533093.html
<![CDATA[Veress Pál: LOGARITMUS ÉS KAMATOS-KAMATTÁBLÁK]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/veress_pal_logaritmus_es_kamatos_kamattablak_1749533111.html 43 g ajánlottan 325 Ft.
Veress Pál: LOGARITMUS ÉS KAMATOS-KAMATTÁBLÁK
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:46:22 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/veress_pal_logaritmus_es_kamatos_kamattablak_1749533111.html
<![CDATA[SZIBÉRIA MEGHÓDÍTÁSA, J. Szemjonov (1940)]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 600 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/sziberia_meghoditasa_j_szemjonov_1940_1749533168.html 801 g  ajánlottan 870 Ft.
SZIBÉRIA  MEGHÓDÍTÁSA, J. Szemjonov (1940)
Jelenlegi ára: 1 600 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:46:26 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/sziberia_meghoditasa_j_szemjonov_1940_1749533168.html
<![CDATA[ A KODRU MÓMA MEZOZÓOS TERÜLETE 1911]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 840 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/a_kodru_moma_mezozoos_terulete_1911_1749533171.html 28 g ajánlott levélként 305 Ft-          /KO/
 A KODRU MÓMA MEZOZÓOS TERÜLETE     1911
Jelenlegi ára: 840 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:46:26 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/a_kodru_moma_mezozoos_terulete_1911_1749533171.html
<![CDATA[Bródy Lili Fehér zászló, Athenaeum]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 700 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/brody_lili_feher_zaszlo_athenaeum_1749533192.html Bródy Lili Fehér zászló, Athenaeum
Jelenlegi ára: 700 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:46:27 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/brody_lili_feher_zaszlo_athenaeum_1749533192.html
<![CDATA[AMBRUS ZOLTÁN MUNKÁI 2. - Midás király ]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 800 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/ambrus_zoltan_munkai_2_midas_kiraly_1749533216.html 440 gr ajánlott levélként 495 Ft-
AMBRUS ZOLTÁN MUNKÁI  2.  - Midás király
Jelenlegi ára: 800 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:46:30 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/ambrus_zoltan_munkai_2_midas_kiraly_1749533216.html
<![CDATA[Hatvany Lili ÉTELMŰVÉSZET - ÉLETMŰVÉSZET Athenaeum]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/hatvany_lili_etelmuveszet_eletmuveszet_athenaeum_1749533222.html 490 gr ajánlottan 495 Ft-
Hatvany Lili ÉTELMŰVÉSZET - ÉLETMŰVÉSZET Athenaeum
Jelenlegi ára: 1 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:46:30 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/hatvany_lili_etelmuveszet_eletmuveszet_athenaeum_1749533222.html
<![CDATA[SZEGED TÖRTÉNETE I-II-III/1-III/2-IV. + kronológia]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 9 600 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/szeged_tortenete_i_ii_iii_1_iii_2_iv_kronologia_1749533246.html Csomagként 930 Ft-
SZEGED TÖRTÉNETE I-II-III/1-III/2-IV. + kronológia
Jelenlegi ára: 9 600 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:46 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:46:31 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/szeged_tortenete_i_ii_iii_1_iii_2_iv_kronologia_1749533246.html
<![CDATA[Vízmosáskötő munkálatok - Tavy Lajos 1940.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 680 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/vizmosaskoto_munkalatok_tavy_lajos_1940_1749534032.html A képeken látható különnyomat eladó!
Tavy Lajos: Vízmosáskötő munkálatok
Budapest, 1940.
27 oldal.
Többször használt állapotban, puha papírkötésben. A borító kissé megviselt és vissza van ragasztva a könyvtesthez. A belső címoldalon tulajdonosi kézírás.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Vízmosáskötő munkálatok - Tavy Lajos 1940.
Jelenlegi ára: 1 680 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:47 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:47:14 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/vizmosaskoto_munkalatok_tavy_lajos_1940_1749534032.html
<![CDATA[Az új otthon - Jeszenszkyné T. Irén]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 912 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/az_uj_otthon_jeszenszkyne_t_iren_1749534197.html A képeken látható könyv eladó!
Jeszenszkyné T. Irén: Az új otthon
70 oldal.
Jó állapotban, keménykötésben. A kötés néhány helyen meglazult, az elülső előzékoldalak enyhén foltosak.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Az új otthon - Jeszenszkyné T. Irén
Jelenlegi ára: 1 912 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:47 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:47:28 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/az_uj_otthon_jeszenszkyne_t_iren_1749534197.html
<![CDATA[Porczellán muzsika - Szini Gyula 1918.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 680 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/porczellan_muzsika_szini_gyula_1918_1749534212.html A képeken látható könyv eladó!
Szini Gyula: Porczellán muzsika
Budapest, 1918.
164 oldal.
Jó állapotban, vászonkötésben.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Porczellán muzsika - Szini Gyula 1918.
Jelenlegi ára: 1 680 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:47 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:47:29 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/porczellan_muzsika_szini_gyula_1918_1749534212.html
<![CDATA[A modern világirodalom - Benedek Marcell 1920.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 792 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/a_modern_vilagirodalom_benedek_marcell_1920_1749534245.html A képeken látható könyv eladó!
Benedek Marcell: A modern világirodalom 1800-1920
Budapest, 1920.
328 oldal.
Vászonkötésben. A borító leszakadt, a gerinc enyhén sérült.
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
A modern világirodalom - Benedek Marcell 1920.
Jelenlegi ára: 792 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 09:47 ]]>
Sun, 26 May 2013 09:47:33 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/a_modern_vilagirodalom_benedek_marcell_1920_1749534245.html
<![CDATA[Külmisszió 1900. október 2. és 3. szám]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/kulmisszio_1900_oktober_2_es_3_szam_1749551054.html Író(k): Scholtz Ödön (fel. szerk. )
Kiadás éve(i): 1900
Kötés típusa: ragasztott papír
Állapot: közepes
Megjegyzés: Kopottas!
Méretei: 0, 20 kg; 17, 0 x 26, 0 cm
Terjedelem: 84 oldal

Külmisszió 1900. október 2. és 3. szám
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:18 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:18:29 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/kulmisszio_1900_oktober_2_es_3_szam_1749551054.html
<![CDATA[Nehéz szerelem III. - Miért vijjog a II. ...]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/nehez_szerelem_iii_miert_vijjog_a_ii_1749551072.html Sorozatcím: Vas István összegyűjtött munkái 13.
Író(k): Vas István
Kiadó(k): Szépirodalmi Könyvkiadó
Kiadás éve(i): 1984
Kötés típusa: egészvászon kiadói borítóban
Állapot: Jó
Méretei: 0, 50 kg; 15, 0 x 23, 0 cm
Terjedelem: 347 oldal
ISBN: 963 15 2700 x

Nehéz szerelem III. - Miért vijjog a II. ...
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:18 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:18:30 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/nehez_szerelem_iii_miert_vijjog_a_ii_1749551072.html
<![CDATA[Külmisszió 1898. julius 2. szám]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/kulmisszio_1898_julius_2_szam_1749551462.html Író(k): Scholtz Ödön (fel. szerk. )
Kiadás éve(i): 1898
Kötés típusa: tűzött
Állapot: közepes
Megjegyzés: Kopottas!
Méretei: 0, 10 kg; 17, 0 x 26, 0 cm
Terjedelem: 40 oldal

Külmisszió 1898. julius 2. szám
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:18 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:18:44 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/kulmisszio_1898_julius_2_szam_1749551462.html
<![CDATA[Carmen és Colomba - Prosper Mérimée]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 100 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/carmen_es_colomba_prosper_merimee_1749552812.html Író(k)
Prosper Mérimée
Fordító
Hajós Sándor
Cím
Carmen és Colomba
Sorozat cím
Filléres Klasszikus Regények
Kiadó(k)
Az Est Lapkiadó RT. és a Pesti Napló RT.
Kiadás helye
Budapest
Kiadás éve
Nyomda
Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. - Budapest
Kötés típusa
egészvászon
Terjedelme
326 oldal
Állapot

Mérete
12. 50 x 19. 00 cm
Súlya
0. 30 kg
Nyelv
magyar
43

Carmen és Colomba - Prosper Mérimée
Jelenlegi ára: 100 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:20 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:20:14 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/carmen_es_colomba_prosper_merimee_1749552812.html
<![CDATA[A mai katolikus irodalom kincsesháza I.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 872 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/a_mai_katolikus_irodalom_kincseshaza_i_1749552953.html A képeken látható könyv eladó!
Fáklyák az éjszakában - A mai katolikus irodalom kincsesháza I. kötet
253 oldal
Jó állapotban, vászonkötésben.  
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
A jelenlegi díjszabások szerint a postázás költsége ajánlottan:
100 g-ig:                               385 Ft
101-250 g-ig:                       420 Ft
251-500 g-ig:                       580 Ft
501-750 g-ig:                       810 Ft
751-2000 g-ig:                     960 Ft
2000-20 000 g-ig                1. 050 Ft.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
A mai katolikus irodalom kincsesháza I.
Jelenlegi ára: 872 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:20 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:20:24 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/a_mai_katolikus_irodalom_kincseshaza_i_1749552953.html
<![CDATA[Tóth Árpád összes versfordításai 1942.]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 800 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/toth_arpad_osszes_versforditasai_1942_1749552965.html A képeken látható könyv eladó!
Tóth Árpád összes versfordításai
Budapest, 1942.
324 oldal.
Jó állapotban, vászonkötésben.  
Személyes átvételi lehetőség Budapesten ELŐZETES EGYEZTETÉS után a 8. kerületben.
Ha postázást kér:
Minden esetben ajánlottan küldjük a terméket az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.
A könyv súlya általában a képen látható.
A szállítási költség a „ Szállítási és garanciális feltételek” fül alatt található.
Minden könyvünket légpárnás borítékban postázzuk. A csomagolás költségeit mi álljuk.
A vásárlás vagy az aukció lejárata után a nyertes kap tőlünk egy „ vásárlási értesítőt”, amiben minden információt megtalál. A pénz (a könyv ára + postázás díja) megérkezése után postázunk.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk! Előre is köszönjük vásárlását!
---konyvfelvasarlas---
Tóth Árpád összes versfordításai 1942.
Jelenlegi ára: 800 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:20 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:20:27 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/toth_arpad_osszes_versforditasai_1942_1749552965.html
<![CDATA[Fontosabb adatok az 1956 október-decemberi... (P0)]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 200 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/fontosabb_adatok_az_1956_oktober_decemberi_p0_1749554009.html Oldalszám: 81
Súly: 192 g
Személyesen átvehető Budapesten, céges, fix raktárbázisunkban, a vásárlást követő első munkanaptól, minden hétköznapon, vagy postai úton ajánlott küldeményként, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összegért.
A  személyes átvételről  bővebben és az érvényes postai díjszabásról a  Szállítási és garanciális feltételek  fül alatt olvashat.
Fontosabb adatok az 1956 október-decemberi... (P0)
Jelenlegi ára: 1 200 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:21 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:21:26 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/fontosabb_adatok_az_1956_oktober_decemberi_p0_1749554009.html
<![CDATA[Karinthy Frigyes: Színház (P0)]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/karinthy_frigyes_szinhaz_p0_1749555017.html Oldalszám: 321
Súly: 348 g
Személyesen átvehető Budapesten, céges, fix raktárbázisunkban, a vásárlást követő első munkanaptól, minden hétköznapon, vagy postai úton ajánlott küldeményként, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összegért.
A  személyes átvételről  bővebben és az érvényes postai díjszabásról a  Szállítási és garanciális feltételek  fül alatt olvashat.
Karinthy Frigyes: Színház (P0)
Jelenlegi ára: 2 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:22 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:22:13 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/karinthy_frigyes_szinhaz_p0_1749555017.html
<![CDATA[Molter Károly: Bolond kisváros (P0)]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 3 600 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/molter_karoly_bolond_kisvaros_p0_1749557333.html Oldalszám: 209
Súly: 278 g
Személyesen átvehető Budapesten, céges, fix raktárbázisunkban, a vásárlást követő első munkanaptól, minden hétköznapon, vagy postai úton ajánlott küldeményként, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összegért.
A  személyes átvételről  bővebben és az érvényes postai díjszabásról a  Szállítási és garanciális feltételek  fül alatt olvashat.
Molter Károly: Bolond kisváros (P0)
Jelenlegi ára: 3 600 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:24 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:24:13 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/molter_karoly_bolond_kisvaros_p0_1749557333.html
<![CDATA[Petőfi Sándor munkái (IV. kötet) (P0)]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/petofi_sandor_munkai_iv_kotet_p0_1749557540.html Oldalszám: 316
Súly: 380 g
Személyesen átvehető Budapesten, céges, fix raktárbázisunkban, a vásárlást követő első munkanaptól, minden hétköznapon, vagy postai úton ajánlott küldeményként, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összegért.
A  személyes átvételről  bővebben és az érvényes postai díjszabásról a  Szállítási és garanciális feltételek  fül alatt olvashat.
Petőfi Sándor munkái (IV. kötet) (P0)
Jelenlegi ára: 2 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:24 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:24:30 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/petofi_sandor_munkai_iv_kotet_p0_1749557540.html
<![CDATA[Wilhelm Ostwald: Nagy emberek (Kolligátum) (P0)]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/wilhelm_ostwald_nagy_emberek_kolligatum_p0_1749558632.html - Benne: Kosztolányi; első kiadás!
Oldalszám: 56
Súly: 422 g
Személyesen átvehető Budapesten, céges, fix raktárbázisunkban, a vásárlást követő első munkanaptól, minden hétköznapon, vagy postai úton ajánlott küldeményként, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összegért.
A  személyes átvételről  bővebben és az érvényes postai díjszabásról a  Szállítási és garanciális feltételek  fül alatt olvashat.
Wilhelm Ostwald: Nagy emberek (Kolligátum) (P0)
Jelenlegi ára: 1 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:25 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:25:56 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/wilhelm_ostwald_nagy_emberek_kolligatum_p0_1749558632.html
<![CDATA[Zelk Zoltán: A Pártos éneke (P0)]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 4 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/zelk_zoltan_a_partos_eneke_p0_1749558833.html Oldalszám: 153
Súly: 260 g
Személyesen átvehető Budapesten, céges, fix raktárbázisunkban, a vásárlást követő első munkanaptól, minden hétköznapon, vagy postai úton ajánlott küldeményként, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összegért.
A  személyes átvételről  bővebben és az érvényes postai díjszabásról a  Szállítási és garanciális feltételek  fül alatt olvashat.
Zelk Zoltán: A Pártos éneke (P0)
Jelenlegi ára: 4 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:26 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:26:02 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/zelk_zoltan_a_partos_eneke_p0_1749558833.html
<![CDATA[Antik, 1922, May Károly - A Rio de la Plata mentén]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 3 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/antik_1922_may_karoly_a_rio_de_la_plata_menten_1749567536.html a könyv gerince sérült, lásd fotók
May szegény családba született, és vakon jött világra alultápláltság miatt. Csak négy éves korára kapta vissza látását, miután megoperálták és kezelésben részesítették.
Waldenburgban (Szászország) járt iskolába. Kezdetben a tanári pályával próbálkozott, később íróként próbált szerencsét, de sokáig kudarcot vallott. Amíg tanárkodott, számos alkalommal összeütközésbe került a törvénnyel, apróbb lopások és csalások miatt többször is börtönbe került.
1875-ben, May sikeresen megállapodott írásainak kiadásáról, és egy csapásra népszerű emberré vált. A legtöbb könyvében egyes szám, első személyben írt a főszereplőről, gyakran saját tapasztalataira alapozva az éppen aktuális történet megírásánál.
Észak-Amerikában 1908-ban járt először, de akkor sem utazott a New York állambeli Buffalonál nyugatabbra. A vadnyugati környezet közvetlen ismeretének hiányát sikerrel pótolta élénk képzeletével, széles körű olvasottságával, korabeli térképek, útleírások, néprajzi és nyelvészeti publikációk tanulmányozásával.

Antik, 1922, May Károly - A Rio de la Plata mentén
Jelenlegi ára: 3 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:40 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:40:04 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_1922_may_karoly_a_rio_de_la_plata_menten_1749567536.html
<![CDATA[Jókai Mór: Kárpáthy Zoltán]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/jokai_mor_karpathy_zoltan_1749570302.html Jókai Mór: Kárpáthy Zoltán
Jelenlegi ára: 1 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:48 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:48:26 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/jokai_mor_karpathy_zoltan_1749570302.html
<![CDATA[R.CHITZ KLÁRA PÉTER HANGSZERORSZÁGBAN 1940]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/r_chitz_klara_peter_hangszerorszagban_1940_1749571274.html A lapok és a borító foltos.
R.CHITZ KLÁRA PÉTER HANGSZERORSZÁGBAN 1940
Jelenlegi ára: 2 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 10:57 ]]>
Sun, 26 May 2013 10:57:20 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/r_chitz_klara_peter_hangszerorszagban_1940_1749571274.html
<![CDATA[CHOLNOKY FÖLDRAJZI ÉS STATISZTIKAI ATLASZ]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/cholnoky_foldrajzi_es_statisztikai_atlasz_1749575759.html Gerince hiányzik, borító kopott és lapok járnak ki belőle.
CHOLNOKY FÖLDRAJZI ÉS STATISZTIKAI ATLASZ
Jelenlegi ára: 1 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:09 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:09:03 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/cholnoky_foldrajzi_es_statisztikai_atlasz_1749575759.html
<![CDATA[Gyulai Pál: Kritikai dolgozatok 1854-1861, v2417]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 190 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/gyulai_pal_kritikai_dolgozatok_1854_1861_v2417_1749579224.html Oldalszám: 404
Állapot: jó, egészávszon kötésben, a gerinc erősen fakult
Kiadó: Magyar Tudományos Akadémia
Kiadás éve: 1908
Kiadás helye: Budapest
.:.
.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Gyulai Pál: Kritikai dolgozatok 1854-1861, v2417
Jelenlegi ára: 1 190 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:27 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:27:31 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/gyulai_pal_kritikai_dolgozatok_1854_1861_v2417_1749579224.html
<![CDATA[Szabó Dezső: Egyenes úton; Tanulmányok..., v2421]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 490 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/szabo_dezso_egyenes_uton_tanulmanyok_v2421_1749579443.html Oldalszám: 215 + 152
Állapot: igen jó, vászonkötésben
Kiadó: Geinus; Táltos
Kiadás éve: é. n.; 1920
Kiadás helye: Budapest
.:.
Két mű egybekötve:
Egyenes úton
Tanulmányok és jegyzetek.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Szabó Dezső: Egyenes úton; Tanulmányok..., v2421
Jelenlegi ára: 2 490 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:27 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:27:46 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/szabo_dezso_egyenes_uton_tanulmanyok_v2421_1749579443.html
<![CDATA[Utazás a rejtelmes Tibetben - Henry S.Landor]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/utazas_a_rejtelmes_tibetben_henry_s_landor_1749579440.html Mérete 15*22 cm.
Súlya 43 dkg.
Személyes átvétel a 3-as metró vonalán (Határ út - Népliget), vagy Dunafüreden.
Kérem nézze meg a többi termékeimet is.
Bármilyen kérdése lenne, kérem írjon.
Utazás a rejtelmes Tibetben - Henry S.Landor
Jelenlegi ára: 2 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:27 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:27:47 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/utazas_a_rejtelmes_tibetben_henry_s_landor_1749579440.html
<![CDATA[Southey Róbert: Nelson életrajza, v2420]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 3 990 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/southey_robert_nelson_eletrajza_v2420_1749579458.html Oldalszám: 432 + 1t. + 1 térképmelléklet
Állapot: jó, kissé kopott egészvászon kötésben
Kiadó: Magyar Tudományos Akadémia
Kiadás éve: 1902
Kiadás helye: Budapest
.:.
.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Southey Róbert: Nelson életrajza, v2420
Jelenlegi ára: 3 990 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:27 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:27:47 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/southey_robert_nelson_eletrajza_v2420_1749579458.html
<![CDATA[Váczy János: Berzsenyi Dániel életrejza, v2414]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 990 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/vaczy_janos_berzsenyi_daniel_eletrejza_v2414_1749579572.html Oldalszám: 432 + 1t. (Berzsenyi Dániel rézmetszetű arcképe)
Állapot: jó, az egészvászon kötés gerince erősen fakult, kisebb folttal
Kiadó: Magyar Tudományos Akadémia
Kiadás éve: 1895
Kiadás helye: Budapest
.:.
.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Váczy János: Berzsenyi Dániel életrejza, v2414
Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:27 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:27:53 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/vaczy_janos_berzsenyi_daniel_eletrejza_v2414_1749579572.html
<![CDATA[Magyar Helikon II. oszt. I. kötet, v2339]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 4 990 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/magyar_helikon_ii_oszt_i_kotet_v2339_1749582890.html Oldalszám: 240
Állapot: jó, festett. aranyozott kiadói egészvászon kötésben
Kiadó: Stampfel Károly
Kiadás éve: 1884
Kiadás helye: Pozsony - Budapest
.:.
.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Magyar Helikon II. oszt. I. kötet, v2339
Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:31 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:31:41 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/magyar_helikon_ii_oszt_i_kotet_v2339_1749582890.html
<![CDATA[Magyar Helikon II. oszt. II. kötet, v528]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 4 990 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/magyar_helikon_ii_oszt_ii_kotet_v528_1749582935.html Oldalszám: 268
Állapot: jó, festett. aranyozott kiadói egészvászon kötésben
Kiadó: Stampfel Károly
Kiadás éve: 1886
Kiadás helye: Pozsony - Budapest
.:.
.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Magyar Helikon II. oszt. II. kötet, v528
Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:31 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:31:42 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/magyar_helikon_ii_oszt_ii_kotet_v528_1749582935.html
<![CDATA[Magyarország nagyasszonyai III., v1551]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 4 990 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/magyarorszag_nagyasszonyai_iii_v1551_1749582983.html Oldalszám: 218
Állapot: jó
Kiadó: Wodianer F. és Fiai
Kiadás éve: é. n.
Kiadás helye: Budapest
.:.
.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Magyarország nagyasszonyai III., v1551
Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:31 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:31:45 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/magyarorszag_nagyasszonyai_iii_v1551_1749582983.html
<![CDATA[Magyarország nagyasszonyai I., v1813]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 3 990 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/magyarorszag_nagyasszonyai_i_v1813_1749583049.html Oldalszám: 217
Állapot: kötés kissé kopott, lapok szépek, a végén néhány lap kijár
Kiadó: Wodianer F. és Fiai
Kiadás éve: é. n.
Kiadás helye: Budapest
.:.
.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Magyarország nagyasszonyai I., v1813
Jelenlegi ára: 3 990 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:31 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:31:49 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/magyarorszag_nagyasszonyai_i_v1813_1749583049.html
<![CDATA[Hoch, Theodor H. von: Andreas Ady, v1385]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 3 490 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/hoch_theodor_h_von_andreas_ady_v1385_1749583139.html Oldalszám: 96
Állapot: jó, a gerinc alsó 1/20-a hiányzik
Kiadó: Theodor Lauffer
Kiadás éve: 1942
Kiadás helye: Budapest und Leipzig
.:.
Aranyozott kiadói félbőr kötésben, vízjeles bordázott papírra nyomva, megjelent 300 példányban, sorszámozott (242), a szerkesztő aláírásával.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Hoch, Theodor H. von: Andreas Ady, v1385
Jelenlegi ára: 3 490 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:31 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:31:54 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/hoch_theodor_h_von_andreas_ady_v1385_1749583139.html
<![CDATA[Magyar Helikon I. oszt. IV. kötet, v2553]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 4 990 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/magyar_helikon_i_oszt_iv_kotet_v2553_1749583190.html Oldalszám: 255
Állapot: jó, festett. aranyozott kiadói egészvászon kötésben
Kiadó: Stampfel Károly
Kiadás éve: 1886
Kiadás helye: Pozsony - Budapest
.:.
.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Magyar Helikon I. oszt. IV. kötet, v2553
Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:31 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:31:56 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/magyar_helikon_i_oszt_iv_kotet_v2553_1749583190.html
<![CDATA[Lechner Jenő, Dr.: A Magyar Nemzeti..., v1800]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 6 990 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/lechner_jeno_dr_a_magyar_nemzeti_v1800_1749583286.html (Pécs) 1927, a Magyar Nemzeti Múzeum Barátainak Egyesülete. 68 l., 28 t. (fényképek). Számozott (297. sz. ) példány! Könyvárusi forgalomba nem került. Kiadói, illusztrált papírborítóban. Igen jó állapotú, új, aranyozott, zöld műbőr kötésben, az eredeti borítólap felragasztva a kötésre.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétköznapokon. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.

Lechner Jenő, Dr.: A Magyar Nemzeti..., v1800
Jelenlegi ára: 6 990 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:32 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:32:01 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/lechner_jeno_dr_a_magyar_nemzeti_v1800_1749583286.html
<![CDATA[Reviczky Gyula összes költeményei (1900), v1978]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 890 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/reviczky_gyula_osszes_koltemenyei_1900_v1978_1749583382.html Oldalszám: 376
Állapot: jó, kissé foltos lapokkal, az utolsó három lap kissé sérült (a képen látszik)
Kiadó: Athenaeum
Kiadás éve: 1900
Kiadás helye: Budapest
.:.
Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötésben.

Reviczky Gyula összes költeményei (1900), v1978
Jelenlegi ára: 2 890 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:32 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:32:06 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/reviczky_gyula_osszes_koltemenyei_1900_v1978_1749583382.html
<![CDATA[Harangszó Naptár 1944]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 1 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/harangszo_naptar_1944_1749584111.html Idő: 20. század
Kiadó:  Uzsaly és Koncz
Állapot:  Közepes állapotú
Néhány oldalon ceruzás bejegyzés és kisebb firkálás; A gerinc sérült; a lapok néhol enyhén töredezettek
A felsorolt hiányosságoktól eltekintve - korához képest - nagyon jó állapotban van.
Magyarság, őshaza, lelkész
119 g (csomagolás NÉLKÜL! )

Harangszó Naptár 1944
Jelenlegi ára: 1 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:34 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:34:31 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/harangszo_naptar_1944_1749584111.html
<![CDATA[Kacsó Sándor : Nehéz szagú iszap fölött]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/kacso_sandor_nehez_szagu_iszap_folott_1749587324.html Sorozatcím: Tények és tanúk
Író(k): Kacsó Sándor
Kiadó(k): Magvető Könyvkiadó
Kiadás éve(i): 1985
Kötés típusa: ragasztott papír
Állapot: Jó
Méretei: 0, 51 kg; 11, 0 x 20, 0 cm
Terjedelem: 683 oldal
ISBN: 963 14 0513 3

Kacsó Sándor : Nehéz szagú iszap fölött
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:53 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:53:23 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/kacso_sandor_nehez_szagu_iszap_folott_1749587324.html
<![CDATA[Svájc Lloyd útikönyv /Balassa Emil szerk. 1928]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/svajc_lloyd_utikonyv_balassa_emil_szerk_1928_1749587321.html térképpel
 mellékletként egy postatiszta képeslap maradt meg Lyonról
a könyv állapotát fotóztam
hátsó borító kissé foltos
Szállítási információk:
Személyes átvétel Budapesten lehetséges, előre megbeszélt helyen és időben(főként Belváros, Déli p. u., Astoria , Ferenciek tere)
Postai szállítás CSAK  ajánlottan, előre utalás után, mindenkori postai díjszabás szerint.
Pontos összeget a termék vagy termékek lemérése után tudok mondani! (addig kérem, hogy ne utaljon semmit)
A vevőt kérem hogy 3 napon belül vegye fel velem a kapcsolatot, a vételárat pedig legkésőbb 10 nappal a vásárlást után egyenlítse ki. (természetesen ettől el lehet térni, ha előre megbeszéljük hogy később tud csak fizetni. )
Kérem, ezeket vegye figyelembe licitáláskor!  
Svájc Lloyd útikönyv /Balassa Emil szerk. 1928
Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:53 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:53:24 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/svajc_lloyd_utikonyv_balassa_emil_szerk_1928_1749587321.html
<![CDATA[Alekszej Tolsztoj: Golgota (Bőr, sorszámozott)(P0)]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 4 600 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/alekszej_tolsztoj_golgota_bor_sorszamozott_p0_1749589088.html - Bőrkötésű, sorszámozott példány!
Oldalszám: 873
Súly: 668 g
Személyesen átvehető Budapesten, céges, fix raktárbázisunkban, a vásárlást követő első munkanaptól, minden hétköznapon, vagy postai úton ajánlott küldeményként, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összegért.
A  személyes átvételről  bővebben és az érvényes postai díjszabásról a  Szállítási és garanciális feltételek  fül alatt olvashat.
Alekszej Tolsztoj: Golgota (Bőr, sorszámozott)(P0)
Jelenlegi ára: 4 600 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:55 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:55:48 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/alekszej_tolsztoj_golgota_bor_sorszamozott_p0_1749589088.html
<![CDATA[Aristoteles: Nikomachosi ethika I-II. (P0)]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 3 000 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/aristoteles_nikomachosi_ethika_i_ii_p0_1749589352.html Oldalszám: 273+266
Súly: 868 g
Személyesen átvehető Budapesten, céges, fix raktárbázisunkban, a vásárlást követő első munkanaptól, minden hétköznapon, vagy postai úton ajánlott küldeményként, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összegért.
A  személyes átvételről  bővebben és az érvényes postai díjszabásról a  Szállítási és garanciális feltételek  fül alatt olvashat.
Aristoteles: Nikomachosi ethika I-II. (P0)
Jelenlegi ára: 3 000 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:56 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:56:04 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/aristoteles_nikomachosi_ethika_i_ii_p0_1749589352.html
<![CDATA[Orbis Catholicus]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 5 200 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/orbis_catholicus_1753979051.html Orbis Catholicus
Jelenlegi ára: 5 200 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:56 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:56:48 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/orbis_catholicus_1753979051.html
<![CDATA[H.G. Dwight : The Emperior of Elam 1920]]> - <![CDATA[Jelenlegi ára: 2 500 Ft]]> http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_konyv/h_g_dwight_the_emperior_of_elam_1920_1753980176.html H.G. Dwight : The Emperior of Elam 1920
Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az aukció vége: 2013-05-26 11:57 ]]>
Sun, 26 May 2013 11:57:50 +0200 http://hasznalt-konyv.vatera.hu/h_g_dwight_the_emperior_of_elam_1920_1753980176.html